Konec školy..Konec jedné etapy mého života

23. června 2011 v 9:40 | Phoebe |  Moje keciDneska jsme kvůli rekonstrukci naší školy byli naposledy ve škole. Pro nás deváťáky to bylo už vážně NAPOSLEDY. Když jsme se dozvěděli že se nám o týden zkrátí škola a tím pádem proslouží prázdniny,všichni byli rádi. A dneska? Většina lidí by ještě ten týden do školy šla.
Když se s námi přišel rozloučit i ředitel a říkal nám,že i přes menší neshody a problémy jsme BYLI dobrá třída a dobrý kolektiv,uvědomila jsem si,že už do té školy nepatříme...Možná se v září půjdeme podívat,jak dopadla rekonstrukce a v srpnu půjdeme pomoct třídní s nastěhováním nábytku do třídy pro šesťáky,ale už níkdy si nesednu v té třídě do lavice.Ani dneska už se nesedělo v lavicích. Do úplně prázdné třídy jsme si přišli pro vysvědčení,třídní učitelce jsme předali náš společný dárek,kytku a náušnice, a šli jsme domů. V této škole jsem strávila 9 let a v této třídě 4 roky. 4 roky s lidma,které jsem neměla ráda,dokud jsme nemuseli nacvičit playback show,která se na naší škole každý rok koná.Zdá se mi jako by to bylo před půl rokem a přitom byla playback show minulou středu...Začali jsme se bavit a zjistili,že vůbec nejsme tak špatní a že celé 4 roky kdy jsme si nadávali i s dalšíma třídama byly úplně zbytečné.Už je ale pozdě něco dohánět a vím že mi 9.A bude chybět :((
Kvůli rekonstrukci nám ještě zrušili jednu důležitou věc-slavnostní vyřazování v našem kinosále.Devítky předvedou co si připravili na playback,potom se převlíknou do slavnostního a třídní postupně každému předá vysvědčení

Naše třída:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Martush | Web | 23. června 2011 v 16:38 | Reagovat

Téda ty se máš, že už máš prázdniny-nám se teprve dneska uzavíraly známky-, ale na druhou stranu když jsi v devítce...to bych si to taky radši užila ještě ten jeden týden. Tak ať se ti líbí na střední(předpokládám správně že na nějakou jdeš??) a hlavně si užij prázdniny.
PS omlouvám se, že jsem ti minule napsala, že máš u mě diplomek, já ho měla v rozepsaných a zapomněla jsem ho zveřejnit, ale teď už tam opravdu je. Tak ještě jednou promiň :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama